ניקוי ספות ושטיחים לתושבי הצפון

אנחנו בחברת ש.א.ל שירותי ניקיון, מציעים ניקוי ספות ושטיחים לתושבי הצפון בתנאים אטרקטיביים, ובאיכות הגבוהה ביותר שקיימת בשוק.

אנחנו מציעים שירותי ניקוי לכל אזור הצפון, בין היתר, הצוותים שלנו מגיעים לטבריה, כרמיאל, בית שאן, מגדל העמק, עפולה, טבעון, עכו, נהריה, צפת, ראש פינה, חיפה והקריות, טירת הכרמל, יקנעם, זכרון יעקב ועוד.

לרשותנו צוותים מקצועיים שעומדים לרשות הלקוחות שלנו, נענים לכל הזמנה, מספקים ייעוץ מקצועי, וכמובן שירותי ניקוי ברמה הגבוהה ביותר שיש. הצוותים מכירים את כל סוגי הספות והשטיחים על פי חומרים ובדים, ובהתאם לסוג כך הם מבצעים את הליך הטיפול הנדרש. הצוותים מגיעים בהקדם לכל מקום על פי דרישה.

לרשותנו גם כל האמצעים הנדרשים על מנת לבצע ניקוי ספות ושטיחים בצורה הטובה ביותר שיש. המכשירים והציוד שברשותנו מאפשרים לנו להסיר אבק, כתמים ולכלוך אחר, ולהחזיר ללקוחות שלנו את הריהוט שלהם, נקיים ללא רבב.

אנחנו עובדים עם לקוחות מהמגזר הפרטי, העסקי והציבורי.

מוזמנים לפנות אלינו בכל עת

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל עת ובכל שעה. פנו אלינו עוד היום בטלפון או במייל ואנחנו נשמח לקבוע איתכם מועד לניקוי ספות או שטיחים על פי הצורך. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר האינטרנט שלנו.

הצוותים שלנו עומדים לרשותכם ומוכנים להגיע אליכם בכל עת.

ניקוי ספות לתושבי הצפון

כרמיאל
נהריה
עפולה
בית שאן
מגדל העמק
טבריה

ניקוי שטיחים לתושבי הצפון

כרמיאל
נהריה
עפולה
בית שאן
מגדל העמק
טבריה

מלאו את הפרטים ואחד מנציגינו יצור עמכם קשר