עץ הוא מחומרי הגלם האהובים ביותר על בני האדם בכלל ועל מעצבי בתים בפרט. העץ מספק תחושת חמימות ביתית והוא מתאים לכל סגנון עיצובי, הודות לשלל הגוונים והטקסטורות שהוא מציע.

מכיוון שהעץ הוא חומר טבעי, הוא חשוף לשחיקה וכאשר הוא משמש כפרקט, השחיקה רבה אף יותר. לכן אם פרקט העץ בביתכם או במשרדכם כבר שחוק ואתם מבחינים בשריטות, בכתמים או בגוון אפרפר, זה הזמן להתקשר לש.א.ל שירותי ניקיון.

לחברת ש.א.ל שירותי ניקיון ניסיון רב שנים בחידוש פרקטים מסוגים שונים. בתהליך החידוש מסירים מהפרקט את השכבה העליונה באמצעות מכונת ליטוש, בתהליך נקי שאינו גורם ללכלוך ולאבק ואינו גורם לנזק למשטח העץ. בתום הליטוש, מומחי העץ והפרקט של ש.א.ל שירותי ניקיון מנקים בקפדנות את הפרקט מלכלוך ומאבק ומכינים אותו לשלב הבא: מריחת פוליטורה.

הפוליטורה היא תערובת שרף שדוללה בתמיסת אלכוהול ייעודית לחידוש משטחי עץ והיא מתאימה למשטחי פרקט ולעץ בכל הגוונים, הודות ליכולתה להיספג בעץ ממנו בנוי הפרקט ולהותיר את הטקסטורה האופיינית למשטחי עץ. עם תום חידוש פרקט העץ עם פוליטורה ע"י צוות ש.א.ל, תיהנו מחלל מגורים, חנות או משרד עם מראה רענן ומפתיע ואווירה נעימה במיוחד.

לפרטים נוספים ולהזמנות, צרו קשר.

 

מלאו את הפרטים ואחד מנציגינו יצור עמכם קשר