שירותי פוליש – להחזיר את הברק

בכול עונות השנה הרבה יותר נעים לחיות ולעבוד בסביבה שהיא נקיה. פוליש הוא שיטת ניקוי והברקה שמטרותיו העיקרית היא להסיר את שכבת הלכלוך העליונה. ולהחזיר לריצפה את הברק המקורי והמראה הנקי שלה. במשך הזמן הרצפות שלנו נוטות להישחק ולהראות עייפות הן צוברות כתמים ולכלוך עמוק.

ניקיון רגיל באמצעות שטיפת הרצפות אינו יכול להועיל עבור רצפות שנישחקו בית עם ריצפה נקייה מצוחצחת ומבריקה היא משאת נפשם של אנשים רבים. והפיתרון היחיד הוא ביצוע פוליש לריצפה.

ארבע סוגי פוליש

ליטוש יהלום, פוליש קריסטל, פוליש אקרילי ווקס כל אחד מהם מתאים לסוג אחר של רצפות

ליטוש יהלום – ליטוש מרצפות שיש ואבן בניסיון ומקצועיות רבה .פעולת הליטוש מספקת פתרון לריצוף פגום, כתמים, שריטות והפרשי גובה.
למעשה הסרת השכבה הראשונה ע״י מכונות מתקדמות בעלות דיסק יהלום – מטרת הליטוש לשחזר את האבן הקיים ולהחזירו למצב מקורי וטבעי

פוליש קריסטל – פוליש קריסטל הוא סוג הברקה ונעשה על ריצפה נקייה ומשטח יבש לחלוטין פוליש קריסטל הוא פוליש ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר לפוליש קריסטל יתרונות רבים הוא מתאים לרוב סוגי המרצפות לרבות שיש, ואבן יוצר מראה נטול כתמים ושריטות ורענן ריצפה כמו מראה הפוליש קריסטל נשמר לאורך זמן ויש לחדשו אחת לשלוש שנים.

פוליש אקרילי – בפוליש אקרילי נהוג להשתמש במקומות בהם יש תנועה ערה של אנשים כמו בבית עסק או מקומות מסחריים או ממשלתיים.
פוליש אקרילי מתאים למשטח p.v.c משטח בטון או לכל משטח אחר הנמצא בשימוש רב סוג פוליש זה אינו מומלץ לאריחי גרניט פורצלן. היתרון של הפוליש האקרילי הוא האטת שחיקת הרצפות ושמירה על שלמותן.

ווקס – הוא סוג של הברקה שיוצרת שכבת מגן עליונה על הרצפות ומעניקה לה מראה רטוב היתרון הבולט של ווקס הוא המחיר הזול יחסית לסוגים האחרים והוא מחזיק מעמד הכי פחות זמן ווקס יש לבצע כל שנה.

חברת ש.א.ל היא חברה המתמחה בביצוע כל סוגי הפוליש בעלת ניסיון ידע והכשרה המתאימה לכך. חברתנו תעניק שירות מיקצועי טוב ואיכותי ציוד מיקצועי וחדיש שישמור לכם על הריצפה ויאריך את חייה לשנים רבות.
חברתנו מספקת שירות אישי ואיכותי לכל לקוח אחריות מלאה על העבודה.

צפו בסרטון

מלאו את הפרטים ואחד מנציגינו יצור עמכם קשר